Inne nieruchomości

Inne nieruchomości

Nasza oferta nie jest zamknięta. Często kontaktują się z nami osoby chcące sprzedać mało popularną nieruchomość. Jeżeli na naszej stronie nie jest wymieniona nieruchomość, którą Państwo dysponują, nie oznacza to, że jej nie kupimy. W takiej sytuacji zapraszamy do kontaktu. Skupujemy nie tylko mieszkania czy domy ale też działki budowlane, garaże, strychy, lokale usługowe i wiele innych.

Skup nieruchomości zawsze przebiega podobnie. Oferujemy darmową wycenę i pomoc na każdym etapie transakcji. Nasi pracownicy są gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiać ewentualne wątpliwości. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami i podpowiemy jakie dokumenty będą niezbędne. Po zatwierdzeniu przelewamy zaliczkę na konto lub w gotówce nawet tego samego dnia. Umówimy spotkanie z notariuszem w najbliższym możliwym terminie. Całą sumę wypłacamy jeszcze podczas wizyty u notariusza.

Skup nieruchomości w naszej firmie to bardzo szeroka oferta. Jest to świetne rozwiązanie dla osób posiadających dom, działkę, mieszkanie czy garaż w małej miejscowości, z nieuregulowaną sytuacją prawną czy z długami. Dla nas wszystkie te mankamenty nie stanowią problemu. Skupujemy różne nieruchomości i mamy wieloletnie doświadczenie oraz grono zaufanych specjalistów.

Jeśli chcesz sprzedać nieruchomość szybko i za gotówkę, wypełnij formularz, a otrzymasz ofertę zakupu w ciągu 24H!