Skup działek

Skup działek

Skup działek to jedna z gałęzi skupu nieruchomości jakimi zajmuje się nasza firma. Na rynku najwięcej jest ogłoszeń dotyczących sprzedaży lokali mieszkalnych i jest to zrozumiałe. Kupcy najchętniej i najczęściej wybierają gotowe budynki czy mieszkania, do których od razu można się wprowadzić. Sprzedaż działki jest bardziej problematyczna i zazwyczaj zajmuje więcej czasu. Jeżeli dodatkowo nasza działka położona jest w mało atrakcyjnej lokalizacji to na chętnego kupca możemy czekać latami. Skup działek jest zatem świetnym rozwiązaniem. Pozwala zaoszczędzić wiele czasu i nerwów.

Skup działek w naszej firmie jest usługą bardzo zróżnicowaną. Interesują nas nie tylko najbardziej popularne działki budowlane ale również działki rolne, działki z domami, działki rolno – budowlane, działki przemysłowe czy działki siedliskowe. Warto podkreślić również, że działamy na terenie całego kraju. Kiepska lokalizacja i dojazd na drugi koniec Polski nie stanowi dla nas problemu. Dysponujemy środkami oraz specjalistami, dzięki którym możemy skupować również mało atrakcyjne nieruchomości. Skup działek to przecież nie tylko dobrze zlokalizowane i atrakcyjne dla potencjalnych kupców działki budowlane.

Skup działek może być idealnym rozwiązaniem dla wielu osób. Jeżeli są Państwo w trudnej sytuacji finansowej albo z jakichkolwiek innych powodów muszą Państwo szybko sprzedać swoje grunty to zapraszamy do kontaktu. Problematyczną sytuacją może być też odziedziczenie tylko części gruntów. Jeżeli reszta współwłaścicieli nie jest chętna na sprzedać i ciężko w tej kwestii dojść do porozumienia to najlepszym rozwiązaniem jest sprzedaż swoich udziałów. W tym również możemy pomóc, ponieważ interesuje nas nie tylko skup działek w całości ale również skup udziałów.

Kolejne problematyczne działki, które chętnie skupujemy to takie na których znajdują się budynki do wyburzenia, działki zadłużone czy działki bez księgi wieczystej. Sytuacja prawna Państwa gruntów nie jest dla nas problemem. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Grono naszych specjalistów z chęcią odpowie na wszystkie Państwa pytania i rozwieje ewentualne wątpliwości.

Jakie dodatkowe plusy daje skup działek? Przede wszystkim za darmo wycenimy Państwa działkę. Taka wycena do niczego jeszcze nie zobowiązuje. Jeżeli nasza oferta okaże się atrakcyjna to przechodzimy do kolejnych kroków. Jeszcze tego samego dnia mogą Państwo liczyć na wypłatę zaliczki w gotówce lub na konto. Nasi specjaliści zajmą się wszystkimi formalnościami i podpowiedzą jakie dokumenty należy przygotować. Zostaje umówione spotkanie z notariuszem i dochodzi do finalizacji transakcji. Właśnie wtedy zostaje wypłacona kwota na jaką się umówiliśmy. Na każdym etapie współpracy mogą Państwo liczyć na pomoc naszych specjalistów.

Skup działek to szybkie i atrakcyjne rozwiązanie w wielu trudnych sytuacjach. Cały proces może trwać nawet kilka dni. Samodzielna sprzedaż na wolnym rynku mogłaby ciągnąć się latami. Takie tempo finalizacji może być odpowiednie dla osób, którym zależy na czasie, mają zaplanowany wyjazd do innego kraju, muszą spłacić długi lub mają inne ważne zobowiązania finansowe.

Jeśli chcesz sprzedać nieruchomość szybko i za gotówkę, wypełnij formularz, a otrzymasz ofertę zakupu w ciągu 24H!