Skup nieruchomości komercyjnych

Skup nieruchomości komercyjnych

W Polsce jeszcze wciąż skup nieruchomości komercyjnych nie jest bardzo popularny. Widać jednak coraz większe zainteresowanie taką usługą więc my wychodzimy temu naprzeciw. Nasza firma nie boi się wyzwań i między innymi takie nieruchomości skupujemy. W wielu przypadkach znalezienie kupca na taką nieruchomość może być niezwykle ciężkie i zająć wiele czasu. Wynikać to może z tego, że takie nieruchomości jak lokale usługowe są często bardzo małe, bardzo duże albo niekorzystnie zlokalizowane. Nasza oferta to właśnie skup nieruchomości komercyjnych.

Należy dodać, że nasza oferta nie dotyczy tylko lokali usługowych. Skup nieruchomości komercyjnych to także wszystkie inne nieruchomości, które wciąż są albo kiedyś były wykorzystywane do prowadzenia działalności gospodarczej. Mogą to być na przykład działki na których zlokalizowane są magazyny czy niewielkie budynki usługowe. Już w ciągu kilku dni jesteśmy w stanie sfinalizować transakcje. Znalezienie kupca w tak krótkim czasie jest niemal niemożliwe. Dzięki naszej firmie w tym krótkim czasie mogą mieć już Państwo pieniądze na koncie.

Skup nieruchomości komercyjnych – jak wygląda cały proces?

Kontakt z nami jest możliwy poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio telefonicznie. Po otrzymaniu opisu danej nieruchomości w ciągu kilku godzin dostaną Państwo gotową wstępną wycenę. Wycena jest darmowa i do niczego jeszcze nie zobowiązuje. Nasze oferty są bardzo atrakcyjne dlatego jeżeli się Państwo na nią zdecydują to podejmowane są dalsze kroki oraz wpłacana jest zaliczka na Państwa konto jeszcze nawet tego samego dnia. W ciągu kolejnych dni dochodzi do finalizacji transakcji. Skup nieruchomości komercyjnych to nic skomplikowanego.

Skup nieruchomości komercyjnych – co oferujemy?

Oprócz kupna Państwa nieruchomości oferujemy też profesjonalną pomoc na każdym etapie naszej współpracy. Zatrudniamy grono specjalistów, którzy są do Państwa dyspozycji. Chętnie pomogą, odpowiedzą na wszystkie pytania, rozwieją wszelkie wątpliwości. Oferujemy darmową wycenę nieruchomości. Nasi pracownicy zajmą się też wszystkimi formalnościami i podpowiedzą jakie dokumenty należy przygotować. Cały proces przebiega możliwie jak najszybciej dzięki czemu nie muszą Państwo długo czekać na pieniądze. Płacimy gotówką lub bezpośrednio na konto. Zapraszamy do kontaktu. Skup nieruchomości komercyjnych to świetne rozwiązanie oraz ogromna oszczędność czasu i nerwów.

Jeśli chcesz sprzedać nieruchomość szybko i za gotówkę, wypełnij formularz, a otrzymasz ofertę zakupu w ciągu 24H!