Skup nieruchomości z lokatorami

Skup nieruchomości z lokatorami

Wydaje się niemożliwe? Na pewno łatwo sprzedać takie mieszkanie na wolnym rynku i szukać chętnego kupca na własną rękę. Nic dziwnego, każdy człowiek który nie ma w tym doświadczenia będzie bał się takiego ryzyka. Dużo łatwiej jest kupić mieszkanie bez takiego dodatkowego problemu, a takich ofert jest na rynku wiele. Co więc zrobić w takiej sytuacji?

Najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z firmą, dla której skup nieruchomości z lokatorami nie jest straszny. Właśnie tym zajmuje się nasza firma. Jeżeli odziedziczyli Państwo budynek, w którym mieszkają lokatorzy albo z innego powodu dysponują Państwo taką nieruchomością i chcą ją sprzedać to zapraszamy do kontaktu. Działamy szybko, zgodnie z prawem, mamy grono specjalistów którzy służą pomocą.

Skup nieruchomości z lokatorami – kiedy i dla kogo

Sprzedaż nieruchomości z lokatorami działa na podobnej zasadzie jak sprzedaż firmy z pracownikami. Osoba, która taką nieruchomość kupi ma pełne prawo do nieruchomości jak i do zasad na jakich lokatorzy wynajmują lokale. Może pozostać przy zasadach jakie panowały przed sprzedażą ale może je również negocjować. Nasza firma działa na terenie całej Polski więc lokalizacja również nie jest dla nas problemem.

Dla kogo skup nieruchomości z lokatorami może okazać się atrakcyjnym rozwiązaniem? Przede wszystkim dla osób, które z różnych powodów muszą taką nieruchomość sprzedać. Czasem jest to brak czasu na dalsze zajmowanie się budynkiem, problemy zdrowotne czy problemy finansowe. Bez względu na powód nasza firma podejmie się takiego wyzwania. Pomożemy ze wszystkimi wątpliwościami i zaproponujemy uczciwą stawkę.

Skup nieruchomości z lokatorami – co oferuje nasza firma?

Skupem nieruchomości z lokatorami zajmujemy się od dłuższego czasu. Mamy ogromne doświadczenie i niezbędne środki pieniężne. Nasz zespół składa się z wielu specjalistów, którzy na każdym etapie służą pomocą i radą. Gwarantujemy darmową wycenę i pełen profesjonalizm. Wszystkimi formalnościami zajmiemy się za Państwa oraz poinformujemy o niezbędnych do finalizacji transakcji dokumentach. Płacimy w gotówce lub na Państwa konto. Cały proces jest możliwie jak najszybszy. Zapraszamy do kontaktu osoby, dla których skup nieruchomości z lokatorami wydał się atrakcyjny.

Jeśli chcesz sprzedać nieruchomość szybko i za gotówkę, wypełnij formularz, a otrzymasz ofertę zakupu w ciągu 24H!