Skup pensjonatów lub hotelu

Skup pensjonatu lub hotelu

Skup pensjonatu lub hotelu może zająć wiele czasu jednak nie musi tak być. Nasza firma zajmuje się skupem takich nieruchomości. Ośrodki wypoczynkowe to duża inwestycja na którą nie każdego stać. Współpraca z nami gwarantuje szybką i bezproblemową finalizację transakcji. Dodatkowo otrzymają Państwo od nas darmową i uczciwą wycenę oraz zapłatę w gotówce lub na konto.

Na rynku można znaleźć wiele hoteli czy pensjonatów na sprzedaż. Na wiele z nich szybko znajdują się chętni. Zatem dlaczego Skup pensjonatu lub hotelu może być tak problematyczna? Najciężej sprzedać taką nieruchomość jeżeli znajduje się w niekorzystnej lokalizacji (poza miejscowościami turystycznymi), a dodatkowo wymaga remontu lub jest w bardzo złym stanie. Jak do tego dodamy brak dochodów z hotelu to na chętnego nabywcę możemy czekać latami. Dla nas takie wyzwania są interesujące. Widzimy potencjał nawet tam gdzie nikt inny go nie dostrzega. Dysponujemy odpowiednim zapleczem finansowym żeby w taką nieruchomość zainwestować. Skup pensjonatu lub hotelu nie musi ciągnąć się latami. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

Skupujemy wszelkiego rodzaju ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty i hotele. Działamy na terenie całego kraju więc lokalizacja nie jest dla nas przeszkodą. Skupujemy budynki małe, dla niewielkiej ilości gości, jak również ogromne hotele i pensjonaty gotowe pomieścić nawet kilkaset osób. Nieruchomości wymagające generalnego remontu czy takie które od wielu lat są nieczynne również są w kręgu naszego zainteresowania. Dzięki nam Skup pensjonatu lub hotelu będzie szybka i prosta.

Bardzo ciężko jest sprzedać nieruchomość, która ma nieuregulowaną sytuację prawną i własnościową. To również nie stanowi dla nas problemu. W swoim zespole posiadamy specjalistów i prawników, więc nie obawiamy się żadnych dodatkowych komplikacji. Hotel, który ma kilku właścicieli? Kupimy Twoje udziały! Pensjonat obciążony długami? Podejmiemy to wyzwanie! Otwarty ośrodek wypoczynkowy z pracownikami? Wszystkim się zajmiemy. We wszystkich tych sytuacjach znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Skup pensjonatu lub hotelu na wolnym rynku wiązać się będzie z przedłużającym oczekiwaniem na chętnego nabywcę. Oczywiście wynika to z tego, że nikt nie podejmie takiej decyzji pochopnie. Najczęściej przed podjęciem decyzji chętny kupca będzie chciał dokładnie wszystko sprawdzić i odpowiednio przygotować się do prowadzenia takiego ośrodka. Jeżeli sprzedającemu zależy na szybkiej finalizacji transakcji to taka sytuacja będzie bardzo kłopotliwa. Dodatkowo każdy kolejny miesiąc zwłoki ciągnie za sobą koszty wynikające z utrzymania nieruchomości. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście jak najszybsza Skup pensjonatu lub hotelu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Skup pensjonatu lub hotelu przebiegnie szybko i bez komplikacji. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy lub skontaktować się z nami telefonicznie. Nasi pracownicy przygotują atrakcyjną i uczciwą ofertę. Wycena nieruchomości jest całkowicie  darmowa. Służymy pomocą na każdym etapie i pomożemy przygotować niezbędne dokumenty. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami. Spotkanie z notariuszem umówimy w najbliższym możliwym terminie. Pieniądze dostaną Państwo w gotówce lub na konto jeszcze podczas wizyty u notariusza.

Jeśli chcesz sprzedać nieruchomość szybko i za gotówkę, wypełnij formularz, a otrzymasz ofertę zakupu w ciągu 24H!