Skup udziałów w nieruchomości

Skup udziałów w nieruchomościach

Jeżeli jesteśmy właścicielem całej nieruchomości (mieszkania, domu, działki) to jest to bardzo komfortowa sytuacja. Mamy pełną swobodę i z nieruchomością możemy zrobić co tylko chcemy. Nie musimy z nikim tego konsultować czy pytać o pozwolenie. Problem pojawia się jednak, jeżeli mamy tylko część udziałów, a reszta współwłaścicieli ma inne plany co do tej nieruchomości i nie potrafimy dojść do porozumienia.

Kuszącą opcją wydaje się sprzedaż swoich udziałów i uwolnienie się od problemu. Czy jest to takie proste. Bardzo ciężko jest samodzielnie znaleźć chętnego kupca. Niewiele jest osób, które podejmą takie ryzyko. Należy pamiętać, że taka nieruchomość generuje koszty i każdy z współwłaścicieli jest zobowiązany do ich pokrywania. Im dłużej taka nieruchomość stoi pusta tym te koszty są większe. Trudno byłoby samodzielnie znaleźć nabywcę na wolnym rynku skoro jest masa dużo bardziej atrakcyjnych ofert.

Co zatem zrobić z problematycznymi udziałami w nieruchomości? Z pomocą może przyjść skup udziałów w nieruchomościach. Nasza firma nie boi się wyzwań i ma możliwości finansowe na podjęcie takiego ryzyka. Nasz skup udziałów w nieruchomości to płatność w gotówce, profesjonalna obsługa i brak ryzyka dla sprzedającego. Za darmo wycenimy udziały w nieruchomości, a zaliczka zostanie wypłacona jeszcze przed spotkaniem u notariusza.

Posiadamy grono doświadczonych specjalistów, a nasi pracownicy służą pomocą i odpowiedzą na wszystkie pytania. Zajmiemy się też wszystkimi formalnościami i poinformujemy jakie dokumenty będą niezbędne do sfinalizowania transakcji. Wszystkim się zajmiemy i zadbamy o to aby cały proces przebiegł sprawnie i bez komplikacji. Skup udziałów w nieruchomości to często jedyne rozwiązanie.

Co mogą Państwo zyskać? Przede wszystkim pieniądze za swoją część nieruchomości. Pozwolą one na dowolne dysponowanie finansami. Ogromnym plusem jest brak konieczności dalszego zarządzania wspólnym majątkiem i uniknięcie kłopotów z tym związanych. Nie będą już Państwo ponosić kosztów, a wszystkim tym zajmie się nowy współwłaściciel. Skup udziałów w nieruchomości może uwolnić Państwa od problematycznego obciążenia.

Skup udziałów w nieruchomościach

Jeśli chcesz sprzedać nieruchomość szybko i za gotówkę, wypełnij formularz, a otrzymasz ofertę zakupu w ciągu 24H!