Skup zadłużonych mieszkań

Skup zadłużonych mieszkań

Skup mieszkań zadłużonych

Wydawać by się mogło, że sprzedaż nieruchomości z długami jest niemożliwa. I faktycznie – jest bardzo mało chętnych kupców na takie mieszkanie. Samodzielne szukanie kupca na wolnym rynku może być bardzo długim procesem, który finalnie nie przyniesie pożądanego skutku. Wynika to z tego, że wiele osób nie chce brać na siebie takiego problemu skoro na rynku jest wiele dużo bardziej atrakcyjnych mieszkań bez zadłużenia. W takiej sytuacji z pomocą może przyjść nasza firma. Wyjaśnimy na czym polega skup mieszkań zadłużonych.

Nasza firma specjalizuje się w skupie mieszkań trudnych, również skup zadłużonych mieszkań nie jest nam straszny. Posiadamy grono specjalistów, którzy chętnie pomogą, doradzą i odpowiedzą na wszystkie pytania. Cała procedura przebiega szybko i sprawnie, a wszystkim zajmiemy się my. Skupujemy mieszkania zadłużone, ponieważ nawet po spłacie wszystkich zaległych zobowiązań jesteśmy w stanie na tym zyskać.

A co zyskuje sprzedający? Przede wszystkim pozbywa się ogromnego problemu. Może sprzedać zadłużoną nieruchomość w atrakcyjnej cenie. Zyskuje pieniądze, dzięki którym nie wpadnie w jeszcze większą spirale długów. Nie dopuści do egzekucji komorniczej na której tylko by stracił. Jeżeli doszłoby do licytacji komorniczej to mieszkanie zostałoby sprzedane za dużo niższą kwotę. Pamiętać należy również o wszystkich kosztach komorniczych. Skup zadłużonych mieszkań może przed tym wszystkim uchronić sprzedającego.

Nasi pracownicy zajmą się wszystkimi formalnościami, które często bywają problematyczne dla osób mało doświadczonych w sprzedaży nieruchomości. Podczas całego procesu sprzedaży mieszkania mogą Państwo liczyć na ich pomoc. Skup zadłużonych mieszkań to nie tylko szybka finalizacja transakcji ale również uczciwa wycena. Nasi specjaliści za darmo wycenią  mieszkanie i wezmą pod uwagę dług jaki na nim ciąży.

Proces sprzedaży mieszkania przebiegnie szybko i bez komplikacji. Posiadamy środki finansowe, dzięki którym możemy pomóc Państwu ustabilizować sytuację finansową i pozbyć się długów. Jest to świetne rozwiązanie, szczególnie jeśli istnieje ryzyko egzekucji komorniczej. Skup zadłużonych mieszkań to opcja dla osób, które nie mają już możliwości dalszego spłacania zadłużenia.

Nasze propozycje cen są bardzo konkurencyjne i uczciwe. Oferta pokrywa również spłatę innych zadłużeń, które dotyczą danej nieruchomości. Jeżeli są jakieś dodatkowe zadłużenia we wspólnocie mieszkaniowej czy względem gminy to również je pokrywamy. Nasi pracownicy będą z Państwem w stałym kontakcie i poinformują o wszystkich potrzebnych dokumentach. Jeżeli cokolwiek będzie budziło wątpliwości to również odpowiedzą na wszystkie pytania.

Skup zadłużonych mieszkań to dla nas ogromna satysfakcja. Praca, dzięki której pomagamy ludziom ustabilizować ich sytuację finansową. Jeżeli są Państwo w trudnej sytuacji i wszystkie inne opcje zawiodły to zapraszamy do kontaktu. Wiemy doskonale jak ciężko jest sprzedać zadłużone mieszkanie osobie, która znalazła się w trudnym momencie swojego życia. Nasza firma w tym właśnie się specjalizuje i dlatego to najlepszy wybór. Mamy ogromne doświadczenie, wielu specjalistów i jeszcze więcej zadowolonych osób, które skorzystały z naszej pomocy.

0
Liczba przeprowadzonych transakcji
skup zadłużonych mieszkań

Jeśli chcesz sprzedać nieruchomość szybko i za gotówkę, wypełnij formularz, a otrzymasz ofertę zakupu w ciągu 24H!