Skup kamienic

Skup kamienic

Jesteś właścicielem kamienicy i zamierzasz ją sprzedać? Może posiadasz tylko udziały a reszta współwłaścicieli nie zgadza się na sprzedaż? Potrzebujesz szybko pieniędzy i nie możesz latami szukać chętnego kupca? Nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Profesjonalnie zajmujemy się skupem nieruchomości, w tym również całych kamienic. Nie jest dla nas problemem nieuregulowana sytuacja prawna, zadłużenie czy lokatorzy. Zapewniamy uczciwą i darmową wycenę oraz fachową pomoc na każdym etapie naszej współpracy. Dodatkowym plusem jest szybka finalizacja transakcji i płatność w gotówce. Skup kamienic to świetny wybór.

Kamienice mogą być niezwykle atrakcyjnym łupem na rynku nieruchomości. Zazwyczaj są świetnie zlokalizowane, posiadają nie tylko przestronne pomieszczenia mieszkalne ale też często osobną przestrzeń na lokale usługowe. Można z nich stworzyć luksusowe apartamenty na które znajdzie się wiele chętnych kupców. Niestety trzeba też pamiętać o wadach jakie niesie za sobą kupno takiej kamienicy. Doprowadzenie jej do idealnego stanu wymaga ogromnego wkładu czasu i pieniędzy. Właśnie to sprawia, że znalezienie kupca na wolnym rynku jest bardzo ciężkie i może zająć nawet kilka lat. Tu z pomocą przychodzi skup kamienic, który oferuje nasza firma.

Największym problemem przy sprzedaży takiej nieruchomości jest oczywiście cena. Kamienica to droga inwestycja. Do tego najczęściej trzeba doliczyć ogromny koszt remontu. Kolejny problem pojawia się jeżeli budynek wpisany jest do rejestru zabytków. Wtedy taki remont może kosztować jeszcze więcej i trwać jeszcze dłużej. Nam takie wyzwania nie są straszne. Skupujemy zarówno kamienice w stanie idealnym jak te do remontu. Skup kamienic jest idealnym rozwiązaniem i gwarantuje szybką wypłatę pieniędzy.

Skup kamienic w naszej firmie to oferta kierowana do osób, które z różnych powodów nie mogą sprzedać nieruchomości inaczej. Gwarantujemy szybką finalizacje transakcji, wypłatę w gotówce oraz szeroką pomoc z formalnościami. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania i są do Państwa dyspozycji. Oferujemy atrakcyjną i uczciwą wycenę. Nasza oferta to między innymi skup kamienic w każdym stanie, z nieuregulowaną sytuacją prawną czy lokatorami.

Kontakt z nami jest możliwy poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio telefonicznie. Po otrzymaniu opisu danej nieruchomości w ciągu kilku godzin dostaną Państwo gotową wstępną wycenę. Wycena jest darmowa i do niczego jeszcze nie zobowiązuje. Nasze oferty są bardzo atrakcyjne dlatego jeżeli się Państwo na nią zdecydują to podejmowane są dalsze kroki oraz wpłacana jest zaliczka na Państwa konto jeszcze nawet tego samego dnia. W ciągu kolejnych dni dochodzi do finalizacji transakcji. Dodatkowo nasi pracownicy są zawsze do dyspozycji. Na każdym etapie współpracy służą pomocą i chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Zajmą się też wszystkimi formalnościami i pomogą skompletować potrzebne dokumenty. Skup kamienic to świetne rozwiązanie w wielu sytuacjach.

Jeśli chcesz sprzedać nieruchomość szybko i za gotówkę, wypełnij formularz, a otrzymasz ofertę zakupu w ciągu 24H!