Skup mieszkań

Skup mieszkań

Skup mieszkań – idealne rozwiązanie dla osób chcących sprzedać trudną nieruchomość!

Sprzedaż nieruchomości na wolnym rynku jest dużo bardziej pracochłonnym i czasochłonnym procesem niż skup mieszkań. Sprzedając mieszkanie samodzielnie musimy liczyć się  z wieloma przeszkodami a cały proces może się ciągnąć latami. Jeżeli nie mamy czasu i szybko potrzebujemy pieniędzy to skup mieszkań jest rozwiązaniem idealnym. Dzięki temu w bardzo szybki i prosty sposób sprzedamy swoją nieruchomość. Uzyskamy też fachową pomoc, a wszystkimi formalnościami zajmą się specjaliści. Zatem kto powinien skorzystać z tych usług? Jak wygląda procedura?

Skup mieszkań – dla kogo?

Aby swobodnie poruszać się w branży nieruchomości trzeba mieć ogromną wiedzę i doświadczenie. Osobie nie związanej z tą branżą będzie bardzo ciężko sprzedać swoją nieruchomość na wolnym rynku. Jeżeli jeszcze dodatkowo jest to nieruchomość znajdująca się w niekorzystnej lokalizacji albo w złym stanie technicznym to staje się to niemal niemożliwe. Osoby poszukujące mieszkania coraz częściej decydują się na mieszkania nowe, a nie z rynku wtórnego. Skup nieruchomości daje możliwość szybkiej sprzedaży i pozyskania pieniędzy. Oszczędza wiele czasu i nerwów dzięki ogromnej wiedzy naszych pracowników. Skup mieszkań to nie tylko skup mieszkań atrakcyjnych – to również skup mieszkań w złej lokalizacji, wymagających remontu, z nieuregulowaną sytuacją prawną czy obciążeniem hipoteki.

Skup mieszkań

Skup mieszkań i domów – jak wygląda procedura?

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej  www.skupujemym.pl oraz kontaktu z naszymi pracownikami. Na każdym etapie współpracy pomogą i rozwieją wszelkie wątpliwości. Nasi specjaliści zajmą się również wszystkimi formalnościami, dzięki czemu cały proces będzie łatwy i szybki.

Jak wygląda skup mieszkań w praktyce? Pierwszym krokiem jest wycena nieruchomości. Nasi pracownicy biorą pod uwagę wszystkie czynniki, które wpływają na finalną cenę mieszkania czy domu. Następnie zostaje ustalona kwota zadatku i w kilka godzin znajdzie się on na Państwa koncie. Kolejnym krok to spotkanie u notariusza i podpisanie umowy przyrzeczonej (forma aktu notarialnego). Wpłata całej kwoty na Państwa konto ma miejsce w trakcie wizyty u notariusza.

Wyzwanie to dla nas przyjemność! Skupujemy mieszkania, które niezwykle ciężko sprzedać na wolnym rynku. Problemy z pozostałymi właścicielami nieruchomości? Kupujemy udziały! Może się to okazać jedyny sposób na odzyskanie swojej części pieniędzy. Nieruchomość w złym stanie i do remontu? Zapraszamy! Sprzedaż mieszkania z lokatorem? Większość kupców unika takich nieruchomości. My podejmujemy takie wyzwania! Zadłużenie ciążące na domu? Dla nas to nie problem.

Skup nieruchomości – czy warto?

Skup mieszkań jest rozwiązaniem idealnym w wielu przypadkach. Osoby, które chcą pozbyć się trudnych nieruchomości oszczędzą sobie wiele czasu i niepotrzebnych nerwów. Znika problem skomplikowanych formalności i długi proces poszukiwania nabywcy. Zapraszamy do kontaktu. Jeszcze tego samego dnia otrzymają Państwo od nas korzystną ofertę, a nasi pracownicy pomogą podjąć kolejne kroki i przeprowadzą przez cały proces.

0
Liczba przeprowadzonych transakcji

Jeśli chcesz sprzedać nieruchomość szybko i za gotówkę, wypełnij formularz, a otrzymasz ofertę zakupu w ciągu 24H!